AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA RU
(095) 092-22-34

Стажування Hospitality в інших країнах

Мексика, Кариби... Здається, що це занадто далеко та недосяжно для української молоді. Але насправді пройти стажування в...
€ 900
от 3 місяців
Незалежно від того, були ви раніше в Таїланді чи ні, а може чули захоплені відгуки та неймовірні...
€ 1100-1300
6-12 місяців
Опинитися на середземноморському узбережжі, відчути дух різних культур у країні між Європою і Африкою – прекрасні бажання,...
€1500
3-12 місяців
Отримати досвід роботи за спеціальністю за кордоном входить у ваші найближчі плани? Тоді стажування у Німеччині для...
€ 990
6 місяців
Cтажировка Hospitality в Китае
Досягти успіху в кар'єрі можна набагато швидше, знаючи тенденції та реалії сучасного ринку в інших країнах, зокрема,...
$1490-1590
2-6 місяців
Розвинена екзотична країна (вона ж цілий континент!) із найчистішою екологією, дивовижними коалами та кенгуру – Австралія! Ви...
$4500
12 місяців

Чому ви віддаєте перевагу: канікулам у сонячній Мексиці або карибській засмазі? А можливо знайомству з екзотичним Таїландом? Ви дарма вважаєте все це недосяжною мрією, адже найвіддаленіші куточки світу доступні завдяки стажуванню Hospitality.

Обирайте країну, а ми все зробимо за вас!

Вирушити на стажування від компанії AnyWay ви можете в одну з країн на ваш вибір – починаючи з консервативної Німеччини та закінчуючи колоритною Мексикою. Проведіть від трьох місяців у культурному середовищі іншої країни, отримуючи безцінний закордонний досвід. Ви зможете працювати в найпрестижніших закладах – навіть у відомому на весь світ Hyatt. Такий пункт в резюме не пропустить жоден роботодавець в Україні або в будь-якій точці світу, куди б ви не вирушили.

Любителям сонця і тепла чудово пасуватиме Мексика, Карибські острови, Таїланд або Іспанія. Шанувальники консервативної обстановки, які бажають добре заробити та накопичити кошти, зупиняють свій вибір на Німеччині чи Китаї. В далеку Австралію відправляються ті, хто хоче хоча б одного разу побувати на цьому далекому континенті.

Комфортні умови для роботи за кордоном

У Таїланді, Іспанії чи Австралії ви можете провести не просто літні канікули, а залишитися на тривалий термін – до року! У Німеччині стажуватися можна протягом півроку, в Мексиці та на Карибах – від трьох місяців, а в Китаї – не менше двох місяців. В програму одразу включено проживання та харчування. Це означає, що вам доведеться витрачати набагато менше чесно зароблених грошей під час перебування за кордоном.

Менеджери компанії AnyWay допоможуть вам на всіх етапах стажування. Ми підберемо вам надійного й авторитетного роботодавця. Спілкування з приймаючою стороною ми ведемо самостійно, тому щодо цього вам не доведеться перейматися. Ми також допоможемо оформити всі документи та отримати візу в обрану країну. Навіть коли ви розпочнете роботу, ми завжди до ваших послуг. Наш менеджер буде доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень, і вирішить будь-які кризові ситуації, які виникають вкрай рідко.

Наш досвід дозволяє знаходити вихід із найбільш заплутаних ситуацій. До того ж, у нас є ліцензія від Міністерства праці та соціальної політики. Так що ви можете бути цілком впевнені у нашій надійності.

Уже зараз вирушайте з нами в подорож, яка докорінно змінить ваше життя!

Детальніше
Не змогли визначитись? Скористайтеся фільтром
Підберіть програму
Або зв`яжіться з нами