AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA
(095) 092-22-34

Стажування в інших країнах

Work and Travel USA
Для багатьох США – це країна-мрія, де втілюються найсміливіші плани. Вона здавна вабить амбітних мрійників, які бажають...
$3900-4600
1-18 місяців
Далекі й загадкові острови ваблять своєю екзотикою. То чому б не здійснити нарешті свою мрію і не...
€ 900
3-6 місяців
Зараз багато хто їде за кордон, щоб попрацювати та набратися досвіду в іноземній компанії. При цьому для...
€ 1200
2-12 місяців
Cтажировка Hospitality в Китае
Великий інтерес для іноземних інвестицій представляє Азія, зокрема Китай. У зв'язку з цим збільшується кількість охочих працювати...
$1490-1590
2-6 місяців
З Бразилією у більшості типові асоціації – карнавал, футбол і самба. Але мало хто знає про економіку...
$1450
1-12 місяців

Отримати унікальний досвід роботи за кордоном – мрія багатьох молодих людей. До її здійснення готуються роками, при цьому так і не наважуючись почати діяти. Вирушити в іншу країну, чи то США, Маврикій, Франція, Китай або Бразилія, зараз набагато простіше, адже існує оплачуване стажування за кордоном для українців.

У чому суть стажування за кордоном?

Ви будете працювати за своєю спеціальністю в іноземній компанії протягом 1-18 місяців, отримувати за це непогану матеріальну винагороду та безцінний досвід знайомства з культурою та побутом іншої країни. Це не просто оплачуване стажування за кордоном, це програма, яка сприяє закріпленню теоретичних знань, отриманих під час навчання. Ви проявите себе як фахівця в певній галузі, удосконалите знання іноземної мови, заведете корисні знайомства та знайдете друзів.

Плюси стажування за кордоном

Окрім усіх перерахованих вище переваг, обираючи стажування для студентів в Європі, США чи Китаї, ви розвиваєте в собі дуже важливі якості (впевненість, самостійність, адаптація до всього нового, гнучкість мислення тощо). Все це сприятиме максимально продуктивній роботі в майбутньому, дозволить вам добре зарекомендувати себе. Адже надійних, грамотних і доброзичливих фахівців цінують скрізь, запрошуючи їх в успішні компанії на престижні посади.

Спілкуючись у процесі стажування з іноземними колегами, ви розвиваєтеся не тільки як фахівець, а й відкриваєте тим самим можливості для самореалізації. Крім того, стажування для студентів магістрів за кордоном є величезним плюсом в резюме, особливо при відсутності досвіду роботи на батьківщині. Ви будете дійсно цінним кадром у будь-якій компанії, а наявність іноземної практики стане запорукою швидкого та комфортного просування у кар’єрі.

Яку країну вибрати для стажування?

Це суто індивідуальне питання, яке залежить від багатьох факторів. Знаючи англійську, ви можете вирушити до США або на Маврикій, з вільною китайською – відповідно в Китай, з французькою – до Франції тощо.

Важливо визначитися і зі сферою роботи. Виходячи зі своєї спеціальності, ви можете стажуватися у готельному, ресторанному, туристичному бізнесі, індустрії розваг. Архітектура, дизайн, фінанси – все це теж цілком доступно. Яку б сферу ви не вибрали, в будь-якому випадку час, проведений за кордоном, піде тільки на користь. Ви здобудете корисні навички, ознайомитеся з моделлю ведення бізнесу за кордоном, що обов’язково стане в нагоді для успішного розвитку кар’єри після повернення.

Що ви отримаєте в результаті?

Підводячи підсумки стажування за кордоном, ви гарантовано:

  • здобудете практичні навички за фахом;
  • поринете в культуру та побут країни;
  • підвищите рівень іноземної мови, зокрема збагатитеся професійною лексикою;
  • отримаєте оплату за стажування;
  • відчуєте впевненість у собі та в своєму майбутньому.

Компанія AnyWay пропонує стажування за кордоном для студентів з Києва та інших міст України. Ми знаємо, як підготуватися до такого важливого кроку в житті, зробити перебування в іншій країні максимально комфортним і продуктивним. Завдяки нашій допомозі ваші витрати і всілякі переживання зводяться до мінімуму.

Детальніше
Не змогли визначитись? Скористайтеся фільтром
Підберіть програму
Або зв`яжіться з нами