AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA RU
(095) 092-22-34

Стажування на фермах в інших країнах

Хочеш жити з пригодами та подорожами, мати приємну й активну роботу в оточенні мальовничої природи, щоб тобі...
€ 990
6 місяців
Агростажировка в Дании
У Данію приїжджають не лише для того, щоб помилуватися неймовірною незайманою природою і подивитися на визначні пам'ятки,...
$1450
6-12 місяців
За наявності досвіду та освіти в сільськогосподарській галузі ви можете працювати не де-небудь, а на фермі в...
$4500
12 місяців

Випускники аграрних вишів і студенти мають можливість стажуватися за фахом та отримувати міжнародний досвід роботи в галузі сільського господарства в Данії, Австралії та Німеччині завдяки програмам агростажувань.

Робота на фермі за кордоном надає величезні перспективи для подальшого розвитку кар’єри та гарантує вам високу зарплату. Ця молодіжна програма дає унікальну можливість отримати безцінний досвід життя в чужій країні, дізнатися про її культуру та звичаї, завести корисні знайомства та підтягнути знання мови. Агростажування – достатньо популярна програма нарівні з Work and Travel, Internship, SummerCamp і подібними, спрямованими на розширення світогляду та отримання міжнародного досвіду.

Cуть програми

Агростажування – це чудова виробнича практика в закордонних фермерських господарствах. Ви зможете:

– удосконалити знання іноземної мови, спілкуючись у живому мовному середовищі;

– здобудете досвід роботи в сільському господарстві, оскільки це робота з тваринами за кордоном;

– ознайомитеся з сучасними світовими технологіями в тваринництві та рослинництві;

– заробите кошти для розвитку власного бізнесу;

– закладете першу цеглинку в побудові своєї кар’єри або відкриття власного фермерського господарства;

– заведете корисні знайомства й отримаєте контакти впливових людей у цій галузі.

Місяці, проведені далеко від дому, допоможуть вам значно ефективніше освоїти обрану професію, вдосконалити свої комунікаційні та професійні навички. Робота за кордоном на фермі – це вихід за межі звичного оточення, що чудово розвиває та допомагає визначитися з тим, чого ви хочете досягти в житті. Після стажування ви повернетеся абсолютно іншою людиною – самостійною, здатною приймати важливі рішення, повною нових вражень і досвіду, який ви не отримаєте більше ніде.

Напрями стажувань

Робота на фермі за кордоном пропонується у таких галузях, як тваринництво, рослинництво, конярство, виноробство. Сюди ж належать роботи по збору врожаю, вирощування різноманітних рослин і квітів, великої рогатої худоби, свинарства, вівчарства, птахівництва, рибної промисловості тощо.

Стати учасником агростажувань може кожен українець віком від 18 до 29 років з відповідною освітою та практичним досвідом роботи в галузі сільського господарства. Обов’язково добре знати іноземну мову, щоб вільно спілкуватися за кордоном, працювати з іноземними фермерами, обмінюватися досвідом. Про необхідні документи та особливості поїздки в кожну з країн вам докладніше розповість менеджер програми.

Робота на фермі в Європі – це перш за все отримання практичних навичок та міжнародного досвіду в галузі тваринництва та рослинництва. Ви повинні бути готові до інтенсивної та відповідальній роботи, яка вимагає фізичних зусиль і витривалості. Практикантам пропонують страховку від нещасних випадків на робочому місці, а після завершення стажування видають сертифікат і рекомендації.

Якщо ви студент або випускник аграрного вишу, маєте досвід роботи в сільському господарстві, то розгляньте уважно цю пропозицію. Не прогавте чудову можливість досягти успіхів в аграрній галузі!

Детальніше
Не змогли визначитись? Скористайтеся фільтром
Підберіть програму
Або зв`яжіться з нами