AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA
(095) 092-22-34

Навчання і робота в Канаді

Навчання і робота в Канаді

Хочете вчитися і працювати в Канаді? Тоді можете скористатися можливістю отримати міжнародний сертифікат завдяки програмі «Навчання і робота в Канаді».

Що дає ця програма?

Крім заповітного диплому, ви отримуєте практичний досвід роботи, вивчаєте англійську, розвиваєте навички ділового спілкування та дізнаєтеся про всі аспекти життя в Канаді. Плюс вас не залишать без сертифіката про закінчення програми та рекомендаційного листа. Словом, ви отримаєте освіту в Канаді, що вже означає багато чого.

Проживання у великому канадському місті допоможе перейнятися культурою країни, відчути всі нюанси закордонного життя. Звичайно ж, диплом програми визнають у всьому світі, а ваш міжнародний досвід допоможе знайти перспективну роботу не лише в своїй рідній країні, а й далеко за її межами.

Зазвичай, навчання проходить у Ванкувері або Торонто. Коротко про те, що цікавого в цих містах. Торонто входить до переліку найбільших багатонаціональних міст світу. Розташування мовної школи тут дуже зручне. У десяти хвилинах їзди – центр міста, а зовсім поруч – центральна бібліотека та найдовша в світі вулиця Янг-Стріт (1896 км).

Ванкувер вважається кращим у світі містом за якістю життя. Тут мовна школа знаходиться поруч з історичним центром Ванкувера – Гестаун. А проїхавши десять хвилин, ви побачите головну пам’ятку міста – СтенліПарк. Звичайно, це не все, що заслуговує на увагу в цих прекрасних містах, але краще один раз побачити, ніж довго описувати.

Особливості Work and Study Canada

Умовно програма розділена на дві частини:

1 етап. Передбачає навчання учасників у мовній школі. Академічний курс у Торонто або Ванкувері складається з мовної програми та занять з історії та культури Канади. Крім того, ви зможете відвідати семінари на тему готельної справи.

2 етап. Проходження стажування в певній галузі. З огляду на вашу освіту, мовні навички, досвід роботи, вам запропонують працювати офіціантом, барменом, швейцаром, працівником рецепції, покоївкою, консультантом з продажу, продавцем та інше.

Таким чином, інтенсивне навчання в Канаді в поєднанні з робочою практикою дозволить вам здобути освіту, заробити та повною мірою насолодитися життям в одній з найсучасніших країн.

Плюси програми

Безумовно, освіта в Канаді для українців – це головна можливість, яка приваблює тисячі учасників реєструватися на програму «Навчання і робота в Канаді». Ви зможете з головою зануритися в культуру цієї країни, зрозуміти спосіб життя канадців, тим самим поповнюючи скарбничку свого життєвого досвіду та вражень. Не секрет, що англійська в мовному середовищі вчиться на «раз-два»!

Завдяки міжнародному досвіду роботи перед вами відкриються нові горизонти, стрімко зросте ймовірність отримати роботу мрії. Здобуті вами навички роботи в команді та моментальної адаптації до середовища, напевно, оцінять потенційні роботодавці.

Також Work and Study Canada сподобається тим, хто раніше побував за кордоном за студентськими програмами, а тепер бажає відкривати для себе нові країни вже в статусі «випускника». Погодьтеся, більш ніж достатньо аргументів щодо того, чому навчання в Канаді для іноземців за цією програмою набирає популярності.

І ще сюди ж: щоб взяти участь, не потрібно чекати літа або осені, виїжджати можна в будь-який період року, адже кожен місяць стартує навчання у нових групах.

Що необхідно врахувати, перш ніж виїхати в Канаду?

Якщо вас вже зацікавила програма навчання і роботи за кордоном, то перше питання, ймовірно, – ціна на освіту в Канаді. Сума стартує від $1105, але не забувайте враховувати додаткові витрати, які не включені в цю вартість. Детальну інформацію дивіться на нашому сайті або уточніть у менеджера.

Можливо, вартість навчання для українців в Канаді здається високою, враховуючи нинішній курс долара до гривні, проте воно того варто. Канадський досвід – безцінний, до того ж у процесі роботи ви зможете окупити (хоча б частково) витрачені кошти.

За бажанням ви також зможете отримати другу вищу освіту в Канаді. І навіть залишитися в країні на ПМЖ. Наведемо як приклад найпрестижніших університетів у Канаді (зокрема, Торонто).

– Thompson Rivers University. Він відрізняється порівняно невисокою вартістю навчання, при цьому може похизуватися високим рівнем викладання. Ціна року навчання: $12 000.

– Centennial College. Тут 8 факультетів і більше 100 програм. Цікаво, що 94% з випускників цього вишу влаштувалися на роботу за фахом. Вартість річного навчання – $10 500.

– Niagara College. Йому немає рівних у співвідношенні «ціна–якість». Про це свідчить високий відсоток випускників, що працевлаштувалися, і всього $9000 за рік.

Який би ВНЗ ви не вибрали, якість освіти вас порадує. Це підтверджують численні відгуки українців про навчання в Канаді. Важливо й те, що ви зможете вчитися і працювати разом з представниками різних країн і національностей.

Чому варто звернутися в нашу компанію?

Компанія AnyWay із задоволенням запропонує вам оформити програму «Навчання і робота в Канаді» від А до Я. Можете завітати до нашого столичного офісу, якщо ви проживаєте в Києві. Також можливо оформити документи в інших містах України. Не прогавте свій шанс пройти курси англійської мови в найпрестижніших коледжах у Канаді.

Програма сертифікована та вже стала популярною серед молоді. Відгуки про навчання і освіту в Канаді ви знайдете на нашому сайті. Всі без винятку учасники програми рекомендують хоча б раз у житті відвідати Канаду й отримати унікальний міжнародний досвід.

Детальніше
Які вимоги?

Вік – від 18 років і старше (від 19 для деяких напрямів), студентом бути необов'язково.

Рівень англійської мови – від Intermediate.

Детальніше
Яка зарплата?

Hospitality program – від 18 доларів/год.

Business Administration – від 14 доларів/год.

Tourism program – від 15 доларів/год.

Communications for airline Сabin Сrew training – від 27 доларів/год.

Детальніше
Це надовго?

Тривалість програми – 12 місяців

Скільки це коштує?

$1105-5120

Детальніше
Що включено?

Професійні курси за обраним напрямом.

Детальніше
Що не включено?

авіаквиток;

медична страховка (обов'язкова)

Детальніше
Навчання і робота в Канаді з Anyway
Обираючи компанію, зверніть увагу на наступне:
Наявність реального офісу
Наша мережа офісів представлена ​​у 9 найбільших містах України, а команда наших агентів працює просторами всього колишнього СНД.
Досвід роботи
Ми працюємо на ринку вже 10 років. За цей час ми відправили понад тисячу людей у 20 країн світу.
Наявність ліцензій та акредитацій
Ми співпрацюємо з консульствами різних країн, до яких ми відправляємо наших клієнтів, а також маємо ліцензію на працевлаштування за кордоном від Міністерства праці.
Підтримка в кризових ситуаціях
Ми гарантуємо підтримку в будь-якій кризовій ситуації 24 години на добу / 7 днів на тиждень.
Домовленості з приймаючими сторонами
У нас надійні та перевірені партнери у багатьох країнах світу.
Чи є відгуки задоволених клієнтів
Відгуки про нашу роботу є у вільному доступі на сайті та у соціальних мережах, більшість з яких писали наші щасливі клієнти з-за кордону.
Хто нам потрібен?
 • вік – від 18 років і старше (від 19 для деяких напрямів), студентом бути необов'язково.
 • рівень англійської мови – від Intermediate.
Якщо ти відповідаєш цим критеріям, тоді ти ідеальний кандидат для участі в програмі Навчання і робота в Канаді!
Взяти участь
Ми з вами зв`яжемося аби відповісти на ваші запитання
Довірте процес оформлення нам
Зв`яжіться з нами, зателефонувавши або заповнивши заявку, обговоріть з менеджером всі ваші деталі. Укладіть договір і внесіть символічну передоплату. Ми допоможемо вам підготувати всі необхідні документи. Перед походом в посольство ми вас проконсультуємо і роз`яснимо всі деталі. Перед вильотом проведемо семінар і розповімо вам все про майбутню поїздку.
1
2
3
4
5
Канада
Заявка
Договір
Підготовка документів
Візит до посольства
Семінар перед вильотом
Прибуття в Канаду
Вартість участі
Навчання і робота в Канаді від $1105
Що включено у вартість варіанта Навчання і робота в Канаді:

Професійні курси за обраним напрямом.

Сертифікат/диплом після закінчення курсу.

Що не входить у вартість варіанта Навчання і робота в Канаді:
 • авіаквиток;
 • медична страховка (обов'язкова) – $2 на день;
 • проживання (від 150 CAD/тиждень);
 • віза (125 CAD);
 • медкомісія (призначається на розсуд посольства);
 • зустріч в аеропорту – 120 CAD (за бажанням учасника).
З нами безпечно

Наша компанія працює на ринку вже не перший рік. Увесь цей час ми робили все для Вашої зручності та безпеки.

Ми підтримуємо Вас у будь-якій кризовій ситуації 24 години на добу, 7 днів на тиждень протягом усього терміну Вашого перебування за кордоном. Легальність нашої діяльності підтверджена ліцензією Міністерства праці та соціальної політики та акредитацією Посольства США.

Офіси в 9 містах України зроблять наше співробітництво з Вами максимально доступним і швидким. Реальні вакансії та стажування у великих і відомих компаніях - це те, що ми пропонуємо Вам тут і сьогодні. При тому, за Вашу безпеку і комфорт ми беремося відповідати особисто!

 • Багаторічний досвід роботи на ринку
 • Партнерство з перевіреними та надійними компаніями в США
 • Ліцензія Міністерства праці та соціальної політики
 • Підтримка наших клієнтів 24 години на добу
 • Тільки реальні вакансії та роботодавці
 • Швидке вирішення кризових ситуацій (яких не повинно виникати, якщо робити все з розумом!)
 • Наша відповідальність за вашу безпеку і комфорт
Енциклопедія Anyway:
Куди піти навчатись українському учню?
Куди піти навчатись українському учню?
Більшість українських випускників мріють отримати вищу освіту за кордоном. Багато хто з них впевненні, що...
З 16 по 25 листопада відкрий Канаду в AnyWay
З 16 по 25 листопада відкрий Канаду в AnyWay
Якщо в тебе є питання по Канаді, і ти не знаєш у кого дізнатися відповіді...
Языковые курсы за рубежом для детей и молодежи
Мовні курси за кордоном для дітей та молоді
Двотижнева програма на зимові канікули. Унікальна можливість змінити оточення, потрапити у мовне середовище, підвищити знання...
Вища та середня освіта за кордоном
Вища та середня освіта за кордоном
Початок навчання у січні, травні, вересні. Встигни зареєструватися на січень 2016! Ми пропонуємо навчання у...
Все новости
Не підходить програма? Можна підібрати іншу
Підберіть програму
Або зв`яжіться з нами