AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA
(095) 092-22-34

Au-Pair Франція

Au-Pair Франція

Відкрити для себе найромантичнішу країну, зануритися у світ кулінарії та музики – що може бути прекрасніше? Хто не мріяв хоч раз побачити на власні очі Ейфелеву вежу, поглянути на Єлисейські поля і відчути дух Парижа? Все це більш ніж доступно з Au Pair Франція. Завдяки програмі культурного обміну ви зможете помандрувати, вивчити французьку та навіть трохи заробити!

Чому саме Au-Pair у Франції?

Звичайно, це одна з кращих країн для практики французької. А де, як не в природному середовищі, мова засвоюється ліпше?! Якщо вчити французьку можна, наприклад, і в Бельгії, то унікальні пам’ятки та багатовікові традиції, гірськолижні альпійські спуски, курорти Лазурного берега є тільки у Франції. Тут історичні та культурні пам’ятки збереглися з різних епох і цивілізацій.

Ось чому ця країна настільки приваблива для туристів із усього світу. А найкращий спосіб познайомитися з усіма її пам’ятками, людьми і традиціями – це пожити у Франції протягом кількох місяців. Це можливо та цілком доступно з програмою Au-Pair Франція.

Як стати учасником?

За умовами програми вам доведеться протягом 3–12 місяців перебувати в приймаючій родині (жити та харчуватися за їхній рахунок). Тому сім’ї відповідально ставляться до вибору підходящого кандидата.

Він або вона не можуть перебувати в шлюбі та не повинні мати дітей, обов’язково знати французьку на достатньому для спілкування рівні, любити дітей і вміти встановлювати з ними контакт, весело проводити час, виконувати нескладну домашню роботу. Є обмеження за віком (18–27 років), перевага – наявність водійських прав.

Учасники також відвідують мовні курси, оплачує їх приймаюча сторона тільки частково. Ви ж зможете виділити на курси якусь частину зі своїх кишенькових грошей, до речі, щомісяця вам будуть платити не менше 300 доларів на особисті витрати.

Варіанти програми

Існує два варіанти програми: перший передбачає проживання у центрі Парижа в квартирі, другий – на околиці столиці у великому будинку.

Режим дня французів практично нічим не відрізняється від нашого. Поснідати та погодувати дітей, відправити їх до школи, прибрати, а забравши дітей зі школи, допомогти їм з уроками, погодувати та пограти.

Франція – мрія для багатьох, а з нами вона втілиться у реальність!

Детальніше
Які вимоги?

Вік від 18 до 27 років

Детальніше
Яка зарплата?

Приймаюча сім'я надає кишенькові гроші у розмірі € 80 на тиждень (за 30 годин роботи на тиждень) і € 100 (35 робочих години на тиждень), безкоштовне проживання, харчування та проїзний квиток на громадський транспорт.

Детальніше
Це надовго?

Тривалість програми від 3 до 12 місяців

Скільки це коштує?

350

Детальніше
Що включено?

Проживання, харчування, страхування, мовні курси

Детальніше
Що не включено?

Авіаквиток, мовні курси

Детальніше
Au-Pair Франція з Anyway
Обираючи компанію, зверніть увагу на наступне:
Наявність реального офісу
Наша мережа офісів представлена ​​у 9 найбільших містах України, а команда наших агентів працює просторами всього колишнього СНД.
Досвід роботи
Ми працюємо на ринку вже 10 років. За цей час ми відправили понад тисячу людей у 20 країн світу.
Наявність ліцензій та акредитацій
Ми співпрацюємо з консульствами різних країн, до яких ми відправляємо наших клієнтів, а також маємо ліцензію на працевлаштування за кордоном від Міністерства праці.
Підтримка в кризових ситуаціях
Ми гарантуємо підтримку в будь-якій кризовій ситуації 24 години на добу / 7 днів на тиждень.
Домовленості з приймаючими сторонами
У нас надійні та перевірені партнери у багатьох країнах світу.
Чи є відгуки задоволених клієнтів
Відгуки про нашу роботу є у вільному доступі на сайті та у соціальних мережах, більшість з яких писали наші щасливі клієнти з-за кордону.
Хто нам потрібен?
 • Бути незаміжньою і не мати дітей.
 • Вік від 18 до 27 років.
 • Знання французької мови на розмовному рівні.
 • Необхідно любити дітей і мати досвід роботи з ними.
 • Необхідно вміти виконувати легку роботу по дому.
 • Наявність водійських прав не обов'язкова, але буде великою перевагою (особливо на Півдні Франції).
 • Можуть брати участь у програмі як дівчата, так і хлопці.
 •  Не мати кримінального минулого.
Якщо ти відповідаєш цим критеріям, тоді ти ідеальний кандидат для участі в програмі Au-Pair Франція!
Взяти участь
Ми з вами зв`яжемося аби відповісти на ваші запитання
Довірте процес оформлення нам
Зв`яжіться з нами, зателефонувавши або заповнивши заявку, обговоріть з менеджером всі ваші деталі. Укладіть договір і внесіть символічну передоплату. Ми допоможемо вам підготувати всі необхідні документи. Перед походом в посольство ми вас проконсультуємо і роз`яснимо всі деталі. Перед вильотом проведемо семінар і розповімо вам все про майбутню поїздку.
1
2
3
4
5
Франція
Заявка
Договір
Підготовка документів
Візит до посольства
Семінар перед вильотом
Прибуття в Францію
Вартість участі
Au-Pair Франція € 350
Проживання для Au-Pair:
 • У центрі Парижу: паризькі родини живуть у 3-4-кімнатних квартирах. Au-Pair може жити з родиною в цій квартирі або ж в окремій кімнаті поверхом вище.
 • На околицях Парижу: більшість сімей живуть саме на околицях Парижа або за містом, тому що тут вони можуть жити в комфортабельному і просторому будинку зі своїм садом, гаражем. Для Au-Pair виділяється окрема кімната. Тут життя спокійніше, ніж у центрі Парижу.
Приклади французьких приймаючих родин:
 • Батьки живуть разом, працюють і в них є 2-3 дитини.
 • Батьки живуть разом, мати не працює і в родині як мінімум 3-є дітей.
 • У родині лише один з батьків, який виховує 2 або 3 дітей. У даному випадку буває 2 ситуації: 1) Мати (батько) живе з дітьми, а інший з батьків забирає дітей вихідні через вихідні та на канікули. 2) Діти живуть один тиждень з матір'ю, а другий з батьком.
Стандартний тиждень з життя Au-Pair у Франції:
 • Понеділок:
8:00 - 9:30 Погодувати дітей сніданком, відвезти їх до школи, навести порядок у дитячих кімнатах. 16:30 - 19:30 Забрати дітей зі школи, подбати про них (нагодувати, зробити з ними уроки, погратися, покупати, нагодувати вечерею за необхідністю).
 • Вівторок:
8:00 - 9:30 Нагодувати дітей сніданком, відвезти їх до школи, навести порядок у дитячих кімнатах. 16:30 - 19:30 Забрати дітей зі школи, подбати про них (нагодувати, зробити з ними уроки, погратися, покупати, нагодувати вечерею, якщо необхідно).
 • Середа:
Залежно від робочого графіка батьків, Au-Pair може працювати тільки до 10 ранку.
 • Четверг:
8:00 - 9:30 Нагодувати дітей сніданком, відвезти їх до школи, попрасувати дитячі речі. 16:30 - 19:30 Забрати дітей зі школи, подбати про них (нагодувати, зробити з ними уроки, погратися, покупати, нагодувати вечерею, якщо необхідно).
 • П'ятниця:
8:00 - 9:30 Нагодувати дітей сніданком, відвезти їх до школи, поприбирати в дитячих і ванних кімнатах. 16:30 - 19:30 Забрати дітей зі школи, подбати про них (нагодувати, зробити з ними уроки, погратися, покупати, нагодувати вечерею, якщо необхідно).
 • Субота: Вільний час.
 • Неділя: Вільний час.
Що включено у вартість варіанта AU-PAIR Франція:
 • Проживання в окремій кімнаті в будинку приймаючої родини, а також харчування (3 рази на день).
 • Медичне страхування.
Що не входить у вартість варіанта AU-PAIR Франція:
 • Проїзд.
 • Мовні курси (частина, яку не покриває сім'я).
З нами безпечно

Наша компанія працює на ринку вже не перший рік. Увесь цей час ми робили все для Вашої зручності та безпеки.

Ми підтримуємо Вас у будь-якій кризовій ситуації 24 години на добу, 7 днів на тиждень протягом усього терміну Вашого перебування за кордоном. Легальність нашої діяльності підтверджена ліцензією Міністерства праці та соціальної політики та акредитацією Посольства США.

Офіси в 9 містах України зроблять наше співробітництво з Вами максимально доступним і швидким. Реальні вакансії та стажування у великих і відомих компаніях - це те, що ми пропонуємо Вам тут і сьогодні. При тому, за Вашу безпеку і комфорт ми беремося відповідати особисто!

 • Багаторічний досвід роботи на ринку
 • Партнерство з перевіреними та надійними компаніями в США
 • Ліцензія Міністерства праці та соціальної політики
 • Підтримка наших клієнтів 24 години на добу
 • Тільки реальні вакансії та роботодавці
 • Швидке вирішення кризових ситуацій (яких не повинно виникати, якщо робити все з розумом!)
 • Наша відповідальність за вашу безпеку і комфорт
Не підходить програма? Можна підібрати іншу
Підберіть програму
Або зв`яжіться з нами