AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA RU
(095) 092-22-34

Навчання та робота в інших країнах

Бажаєте отримати освіту в англомовній країні, проте виші США й Англії відлякують занадто високою вартістю? У такому...
$7470-7990
від 20 недель

Якісна освіта має стати основою успішної кар’єри та надійною опорою за будь-яких життєвих ситуацій. Але чи можна вважати диплом про вищу освіту державного зразка гарантією успіху? Кому з вашого оточення став у пригоді заповітний «папірець»? Чи працюють ці люди за фахом і чи отримують гідну зарплату? Не будемо вдаватися в статистичні подробиці, оскільки ви, напевно, й самі розумієте, що для того, щоб отримати диплом, який буде дійсно корисний при просуванні кар’єрними сходами, необхідно здобути освіту за кордоном.

Плюси навчання за кордоном

Про всі нюанси отримання вітчизняної освіти, ймовірно, ви знаєте не з чуток. А що ж чекає на тих, хто зважився вчитися за кордоном?

По-перше, закордонний диплом, який не потребує підтвердження при переїзді в іншу країну, щоб працювати або на ПМП. Друге – удосконалення знань іноземної мови (однієї або декількох, в залежності від вибору країни та напряму). Третє – налагодження корисних контактів під час навчання або стажування, які обов’язково знадобляться в певний момент. І ще зарубіжна освіта – це величезний плюс для вашого резюме, що гарантує власнику диплома престижного вишу особливе ставлення роботодавця.

А, мабуть, один з найважливіших бонусів ми залишили насамкінець: навчання за кордоном – це реальна можливість отримати громадянство будь-якої країни. Кожна держава запропонує вам різні пільги при оформленні дозволу на проживання, оскільки іноземні дипломи високо цінуються не лише в Україні, а й в усьому світі.

Як обрати країну, ВНЗ, програму?

Напевно, ви не знавець усіх програм, які пропонують іноземні виші в кожній країні світу. Тому якщо хочете дізнатися про навчання і роботу за кордоном більше або вас цікавить отримання освіти в конкретній країні, – звертайтеся в нашу компанію. За допомогою наших фахівців ви зможете вступити до вишів Австралії та Нової Зеландії, Ірландії та Канади, пройти стажування в інших європейських і екзотичних країнах.

Ми дамо вам корисні рекомендації та зробимо так, щоб навчання і робота за кордоном перевершила всі ваші очікування!

Детальніше
Не змогли визначитись? Скористайтеся фільтром
Підберіть програму
Або зв`яжіться з нами