AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA RU
(095) 092-22-34

Стати партнером

Компанія ANYWAY – це надійні програми, професійні менеджери, якісна робота, індивідуальний підхід та безкоштовні поради. Наша компанія працює на ринку вже більше десяти років, і за весь цей час ми відправили більше ніж 6000 людей у різні країни на різноманітні програми.

Нашим клієнтам ми пропонуємо оформлення на програми культурного обміну Work and Travel та Au Pair на навчання в іноземних навчальних закладах, на стажування, роботу і мовні курси в найрізноманітніших країнах світу.

Якщо вас цікавить сфера культурного міжнародного обміну і ви хочете мати сталий дохід, який не прив`яже вас до офісного крісла – ми пропонуємо вам можливість стати Агентом нашої компанії у вашому місті. Про всі переваги даної роботи ви можете дізнатись зв’язавшись з нами.

ТЕРМІНОВО шукаємо представників у наступних містах:

– Хмельницький
– Тернопіль
– Ужгород
– Чернівці
– Вінниця
– Кіровоград
– Миколаїв
– Херсон
– Полтава
– Суми
– Чернігів

А також у містах Росії, Казахстану, Туркменістану, Узбекистану!

Ми любимо своїх агентів та регіональних представників. Ми завжди відкриті до нових ідей і сподіваємося на розвиток взаємовигідної співпраці!

Детальну інформацію з питань співпраці можна отримати у менеджерів за тел: (044) 287-79-48; (093) 995-67-52; (095) 09-222-34; (096) 214-95-99 або напишіть нам: partners@anyway.org.ua

comments powered by HyperComments