AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA
(095) 092-22-34

Au-Pair в інших країнах

Cтажировка Hospitality в Китае
Азіатські країни ваблять своїм неповторним колоритом. А як щодо того, аби вирушити до Китаю? Ця стародавня східна...
$350
9-12 місяців
Au-Pair Канада
Програма Au Pair передбачає легальне проживання за кордоном у сім'ї. У вас буде цілий рік на вдосконалення...
$2100
6-12 місяців
Au-Pair Бельгия
Відвідати Європу та провести цілий рік в одній з країн Бенілюксу – вважаєте, що це дорого? Абсолютно...
€ 450
6-12 місяців
Обираючи країну для подорожей та міжкультурного обміну, не можна залишити без уваги гостинну та привітну Австрію. Тут,...
€ 450
6-12 месяцiв
Общение на английском, проживание в семье в Америке, работа с детьми
$300-650
12 місяців
Що ви знаєте про Швейцарію? Ця країна у багатьох асоціюється з чарівними замками і чудовими краєвидами Альп....
€ 650
12 місяців
Побувати в Норвегії – значить відвідати мальовничу країну з розмаїттям природних красот. Шикарні фіорди, льодовики та долини,...
€ 450
6-12 місяців
Подорожувати Європою та Америкою – зараз це не просто данина моді, а радше необхідність для тих, хто...
€ 450
6-12 місяців
Изучай язык, путешествуй по Европе, живи в европейской семье ухаживая за ребенком.
€ 550
12 місяців
Ты будешь жить в семье, выполнять несложную работу по дому, а в свободное время бесплатно посещаешь курсы языка и знакомиться со страной
€350
10-12 місяців
Ты будешь жить в семье, выполнять несложную работу по дому, а в свободное время бесплатно посещать курсы языка и знакомиться со страной.
€350
3-12 місяців

Пізнавайте світ, вивчайте іноземну мову за кордоном, спілкуйтеся з людьми з інших країн і готуйтеся до вступу в закордонний виш! Думаєте, для цього потрібно багато грошей? З програмою Au pair ваші витрати будуть мінімальні, адже ціни на програму Au-pair в Києві більше ніж доступні.

У чому суть програми?

Понад 50 років існує програма Au pair в європейських країнах і 30 років в Америці. Головною метою її учасників є вдосконалення своєї іноземної мови і подорож за кордон для ознайомлення з культурою та традиціями іншої країни.
Протягом усього періоду програми (а це рік і більше) учасник проживає в сім’ї та виконує певні обов’язки. Необхідно наглядати за дітьми: водити їх у садок, до школи, допомагати з виконанням домашніх завдань, гратися. Окрім того, вам доручають виконувати роботу по дому: готувати, прати, прасувати, прибирати. Натомість сім’я надає житло та забезпечує харчування. Також оплачує вам медичну страховку, мовні курси та покриває кишенькові витрати.

Вимоги до учасників програми

Учасниками Au pair в Україні можуть стати молоді люди віком від 18 до 29 років (верхня межа для різних країн може відрізнятися). Сім’ї дуже ретельно підходять до вибору кандидата, адже з цим учасником їм доведеться жити протягом року та довіряти йому дітей. Найчастіше перевагу віддають дівчатам. Але також можуть брати участь і хлопці.
Для практики німецької мови учасники відправляються до Німеччини та Австрії. Вдосконалити англійську можна, поїхавши в Голландію, скандинавські країни та США. У Франції та в Бельгії відповідно вивчають французьку. Обов’язково перед від’їздом мати достатній рівень тієї мови, якою спілкуються в обраній країні. Якщо у вас є досвід роботи з дітьми – це, безумовно, буде перевагою. При цьому у вас не повинно бути своїх дітей і ви не перебуваєте в шлюбі. Вітається наявність водійських прав та відсутність шкідливих звичок.

Чому Au pair є популярним?

По-перше, кращої мовної практики не придумаєш. Живе спілкування іноземною день у день – в таких умовах легко відшліфувати свої мовні навички до досконалості.
По-друге, де ви ще зможете настільки зануритися у культуру та побут, як не в сім’ї. Після закінчення програми ви точно знатимете, чи підходить вам ця країна, і можливо, розглянете її як варіант для здобуття вищої освіти.
Третє – найцінніше, на наш погляд, – досвід. Досвід самостійного життя, прийняття рішень, подорожей по світу, проживання у чужій сім’ї. У будь-якому випадку, все це вам стане в нагоді у дорослому житті.
Вартість програми Au-pair в Україні ви можете уточнити у наших менеджерів. Звертайтеся в компанію AnyWay – і ми допоможемо вам зробити сміливий крок до своєї мрії!

Детальніше
Не змогли визначитись? Скористайтеся фільтром
Підберіть програму
Або зв`яжіться з нами