AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA RU
(095) 092-22-34

Про компанію

Як ми з’явилися?

Ми почали свою діяльність у 2006 році, як невелика компанія мандрівників, які навчалися, жили, працювали і мали одну спільну пристрасть – подорожувати.

Вже тоді, порівнюючи розповіді зі своїм особистим досвідом, ми зрозуміли, що достовірну інформацію про можливості життя/ навчання/ роботи за кордоном знайти не так і просто. Адже завжди трохи тривожно відлітати за тисячу кілометрів від рідного дому, не знаючи до кого там можна буде звернутися в разі чого. Ми відвідали сумарно понад 73 країн, і готові відповісти на всі Ваші запитання про закордонне життя до Вашого відльоту, а також підтримати після.

Наша мета

Допомогти людям знайти щастя.

А щастя – це насичене життя, це знайти себе і розкрити свої таланти, це домогтися своїх цілей і побороти себе, відкрити дивовижні перспективи та проживати кожен день із любов’ю.

І наш досвід показує нам, що в більшості випадків для всього цього необхідно повірити в себе і почати змінювати своє життя. А що ще, як не подорожі, дозволяють змінити звичну обстановку і почати краще розуміти себе?!

Аби досягти нашої мети, ми:

  • Навчаємо подорожувати інакше

Подорожі – це не тільки пляжний відпочинок або огляд визначних пам’яток. Подорожувати можна і потрібно, отримуючи при цьому навички і знання, або заробляючи, або здобуваючи міжнародну освіту та досвід роботи/ стажування/ волонтерства. А разом із сувеніром з нової країни, ми навчимо портатися з багажом знань і життєвого досвіду.

  • Надихаємося разом

Ми багато подорожуємо та невпинно займаємося самоосвітою. Ми віримо, що в постійному русі знаходяться й нові цілі, й ідеї. Життя занадто коротке, щоб витрачати його тільки на мрії, та не діяти при цьому. Не сидіти на місці – наш девіз.

  • Відверті один з одним

Ми не нав’язуємо Вам ВНЗ і програми, на які найлегше і найшвидше Вас відправити. Ми слухаємо і чуємо Вас, ми разом вивчаємо рейтинги, відгуки, і ми разом крок за кроком плануємо не лише вашу поїздку за кордон, а ваше успішне майбутнє.

  • Розвиваємося разом

Ми не хочемо чути від Вас «може бути, у наступному році», ми хочемо, щоб Ви спромоглися змінити своє життя тут і зараз. А якщо страшно, то ми поруч, щоб підтримати та розвіяти Ваші страхи.

Чим ми відрізняємося від інших?

Компанія ANYWAY займає перші позиції на ринку послуг України у сфері навчання і стажувань за кордоном.

Але, що набагато важливіше, – ми любимо свою роботу і ми ПЕРЕЙМАЄМОСЯ за Вас. Приходячи на роботу, кожен день ми продовжуємо втілювати нашу місію. Ми не зупинимось ділитися своїм досвідом і спонукати Вас робити свої життя яскравішими, насиченими або ж кардинально їх змінювати. Від стажувань у готелях Австралії до викладання в Китаї, від навчання в Канаді до працевлаштування в Сінгапурі – ми змогли все це спробувати. Зможете і Ви!

Щоб у Вас не виникало сумнівів з приводу наших слів, відзначимо, що у нас є ліцензія Міністерства соціальної політики, акредитація Консульства США, а також партнерські угоди з провідними світовими навчальними закладами, найбільшими міжнародними корпораціями і локальними компаніями.

Наша діяльність

ОСВІТА – Ви хочете побачити список ВНЗ, куди можна поступити? Не шукайте повний список на нашому сайті! Адже кожен з Вас індивідуальна особистість, тому ми Вас вислухаємо та підберемо те, що потрібно саме вам!

РОБОТА – давайте будувати кар’єру разом. Ми запропонуємо програму кар’єрного росту для Вас і допоможемо її здійснити.

СТУДЕНТИ ТА ПОДОРОЖІ – це наш улюблений напрямок. Адже яке це щастя бачити і чути Ваші історії після повернення після наших програм! Ми пишаємося тим, що граємо роль супровідника
у найважливіші, можливо навіть доленосні, події життя безлічі молодих людей. Черговий похід на дискотеку через пару років не згадається, а подорож до США або Африки – це те, що буде переказуватися онукам!

Не відкладай на потім те, що можна зробити вже СЬОГОДНІ!

comments powered by HyperComments