AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA RU
(095) 092-22-34

Як швидко вивчити англійську, щоб отримати роботу і пройти посольство.

Вважаєте, що недостатньо добре володієте розмовною англійською мовою, щоб брати участь у програмі Summer Work and Travel USA? Наші студентки з Черкас діляться своїм досвідом.

Усім привіт! Я, Московенко Інна пишу разом зі своєю подругою Катею Очколяс . Ми студентки Черкаського державного технологічного університету, факультету дизайну. Не те щоб ми не знали англійської на момент реєстрації на програму, але ще було куди підтягувати. Коли ми прийшли на консультацію в Anyway Черкаси, менеджери заспокоїли тим, що в них є безкоштовні курси англійської мови. Ми відразу зрозуміли — це те, що нам потрібно. І не прогадали.

Курси англійської спрямовані на те, як правильно написати резюме й що розповісти у своєму відеорезюме, як правильно відповідати на запитання під час співбесіди з роботодавцем і як успішно пройти співбесіду з візовим офіцером посольства США. Кожен етап підготовки вимагав багато часу й зусиль, оскільки ми все робили вперше.

У мене, як і в багатьох інших, був страх говорити англійською

На курсах я перестала боятися говорити, оскільки ми вчили англійську за допомогою живих діалогів, ситуаційних завдань і перегляду відео англійською на різні корисні теми. Вдома я додатково дивилася фільми, серіали і просто відео в оригіналі без перекладів. Це дуже допомагає краще розуміти розмовну американську англійську.

У листопаді 2016 ми поїхали на ярмарок вакансій і там на співбесіді відчули велику різницю між тим, з чого ми починали, і чого досягли всього за один місяць. Ми отримали роботу в Міртл-Біч (Південна Кароліна) на вакансії співробітників супермаркету з зарплатою $10 на годину.

Грудень випав із нашого життя, оскільки «від сесії до сесії живуть студенти весело». Як говорили нам менеджери в офісі Anyway Черкаси, високі оцінки — це вже майже половина успіху. Ми доклали максимум зусиль, щоб закрити сесію майже на відмінно!

Після нового року почався новий етап підготовки — до посольства. Хочемо окремо подякувати менеджерам Anyway за те, що вони індивідуально з кожним проговорили всі можливі запитання і відповіді на них, підготували морально. Сказати, що це було просто, — ні, це було нелегко, але воно того варте. Від цього перемога на смак ще солодша :).

Коли йшли в посольство, страх, безумовно, був, але ми вже були готові до всього. Результат — YOUR VISA IS APPROVED!

Ми всім бажаємо крутих джоб-оферів, синіх папірців, віз і таких же класних емоцій, які ми переживаємо разом із Катею зараз у США!

Щоб бути в курсі останніх подій, підпишись на AnyWay в соціальних мережах FacebookInstagram та Telegram

comments powered by HyperComments