AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA RU
(095) 092-22-34

Нью-Йорк: що подивитися за три дні

Нью-Йорк: что посмотреть за три дня

Ми продовжуємо низку статей про програму Work and Travel USA, про різні її етапи та складнощі, з якими стикається учасник.

Після роботи в США за програмою Work and Travel на вас чекає відпустка, яку можна провести на свій розсуд. А якщо вирушити до Нью-Йорку? Своїм досвідом такої подорожі ділиться наш студент з Івано-Франківська.

Програма Work And Travel USA стрімко добігала кінця, а я ще не все побачив, не всюди поїздив. Що робити? Звідки починати свою поїздку? І перше, що мені спало на думку, — Нью-Йорк. Так я і зробив. Зібрав речі та поїхав.

Оскільки в США я був уперше, мене дуже врятувало те, що на всіх станціях метро на Манхеттені є wi-fi. Це дуже виручає, повірте!

Перед поїздкою я думав, що на місці розберусь, куди піти, що подивитися. А виявилось, що дуже багато часу забирає бажання зорієнтуватися на ходу, як добратися кудись, тому варто планувати маршрут заздалегідь.

І знову про метро. На будь-якій станції вам безкоштовно дадуть карту метро Нью-Йорка, просто попросіть. Так-так, нью-йоркське метро мені запало в душу:)

Між Манхеттеном і Лонг-Айлендом курсує безкоштовний паром, з якого відкривається прекрасний вигляд на статую Свободи й даун-таун Манхеттена. І повірте, така прогулянка варта витраченого часу.

На 5 Авеню є ресторан, з даху якого чудово видно місто, і туди пускають усіх охочих. Тільки якщо йдете ввечері, після 18.00, там запитують паспорт. Тому моя вам порада: кажіть, що вам 21, а паспорт забули вдома, бо інакше не пустять. А вдень пускають усіх!

Емпайер Стейт Білдінг обов’язковий до відвідування після дев’ятої вечора, але приходьте десь о сьомій, щоб зайняти чергу, бо години дві будете чекати.

Хочете зруйнувати стереотип про шумний та завжди багатолюдний Тайм Сквер? Прийдіть туди о третій ночі. Там пусто, але однаково знайдуться люди, які попросять їх сфотографувати.

Центральний парк — це місце для всіх, хто хоче просто посидіти на лавочці та поїсти морозиво або погладити білочок, подивитися виступ акробатів або концерт, чи потанцювати на роликах під музику. Тут я вперше побачив, як цілуються двоє чоловіків, ще й на сцені. Та і взагалі — дуже багато чоловіків ходять, тримаючись за ручку, — це був шок для мене.

Окрім приємного, я помітив одну глобальну проблему в Нью-Йорку — відсутність громадських туалетів. Якщо вже не сила «терпіти», то можете піти в ресторан, але там обов’язково потрібно щось купити.

Щоб бути в курсі останніх подій, підпишись на AnyWay в соціальних мережах FacebookInstagram та Telegram

comments powered by HyperComments