AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA RU
(095) 092-22-34

Як сподобатися родині під час інтерв’ю. Au-Pair в США

Как понравиться семье во время интервью. Au-Pair в США

Багато студентів, закінчивши внз, використовують унікальну можливість узяти участь у програмі Ау Паір. Особливо це стосується випускників педагогічних і філологічних факультетів. Адже програма сама по собі унікальна. Вона передбачає роботу з дітьми та проходження курсів, а також подорожі та нові знайомства по всьому світу. Але для того, щоб узяти участь у даній програмі, дуже важливо пройти найголовніший останній етап — інтерв’ю. Найчастіше це skype-співбесіда з потенційною сім’єю.

Розглянемо варіант співбесіди за програмою Au Pair в США.

Привітання. Думка про кандидата формується з перших секунд спілкування, тому важливо не забувати, як ви себе подаєте. Намагайтеся максимально проявити себе як людину серйозну, яка слухає уважно й занотовує під час спілкування. Адже вам планують довірити найцінніше в житті — своїх дітей.

Тут також важливий момент пунктуальності: проводити співбесіду в точно призначений час. Ви не можете дозволити собі спізнюватися на перше інтерв’ю. В американців із нами досить велика різниця в часі, тому розмову можна почати з жарту. Головне — завжди залишатися на позитиві.

Точкові питання. Кожен кандидат повинен описати свою позицію, тобто статус на сьогодні: працює, вчиться, викладає приватно тощо. Не треба розповідати свою біографію, ви й так її раніше надсилали, а також говорили про себе у відеопрезентації. Важливо розуміти, яка у вас зайнятість на даний момент, щоб сім’я могла розпізнати вас як особистість, зрозуміти, чим ви живете.

Також ви повинні поцікавитися, який кандидат їм потрібен. Так ви зрозумієте для себе, чи підходите ви цій сім’ї, і відповідно, вона вам. Після привітання важливо поставити точкові питання, які вас турбують, перш ніж поїхати в незнайому країну.

Непохитність. Тут можна провести аналогію з працевлаштуванням на будь-яку роботу. Не буває ідеальних людей і співробітників. Навіть якщо у вас немає великого досвіду і ви боїтеся нових обов’язків, у вас є вибір: визнати це — і вас не візьмуть; або подолати страх, набратися досвіду за короткий час, проявивши максимальний інтерес до обраної сфери.

Усе залежить від людини і її прагнень. Тому важливо не показувати страх перед невідомістю, а непохитно визначити свою позицію, водночас донести до відома, що вам є над чим працювати. І в жодному разі не вибачатися за те, що вам незнайоме.

Активна життєва позиція. Люди завжди тягнуться до екстравертів, тому що вони завжди щирі. Тут недоречно бути скромним. Сім’ї повинні розуміти, що ви дозволите будь-яку ситуацію, яка може скластися в США.

Ви повинні знати свої права і вміти домовлятися щодо будь-яких питань. Під час співбесіди поруч із вами вони уявляють своїх дітей і моделюють ситуацію, чи буде їм весело й комфортно проводити дозвілля разом із вами.

Підбиття підсумків. Кожну розмова потрібно правильно завершувати, підкреслюючи всі важливі моменти для обох сторін. Ви виділяєте для себе головне, розпитавши раніше про розпорядок дня, пріоритети виховання, а також про ваші обов’язки, і натякаючи, що ви згодні на такі умови.

Читайте також: Життя та робота в Ocean City, Maryland за програмою Work and Travel USA

Підводячи розмову до завершення, запропонуйте сім’ї варіант, як їм було б зручно повідомити про результат співбесіди. Не забувайте після спілкування написати лист вдячності про те, що вам було дуже приємно з ними познайомитися і ви дуже цінуєте час, яке вам приділили. Повірте, це завжди залишає приємний «післясмак» від спілкування з людиною.

Звичайно, неможливо дотримуватися всіх правил без знання мови, тому англійська не нижче Intermediate — обов’язкова вимога. Щоб спілкування було гладким та інтерактивним, необхідно знати лексику й основи граматики. Враховуйте основні моменти, на які варто звернути увагу під час інтерв’ю з родинами. Впевнені, вони підвищать ваші шанси знайти хорошу сім’ю і допоможуть налагодити спілкування з нею ще до відправлення за програмою au pair в США.

Щоб бути в курсі останніх подій, підпишись на AnyWay в соціальних мережах FacebookInstagram та Telegram

comments powered by HyperComments