AnyWay - лідер програм обміну, подорожей, стажувань та освіти за кордоном
UA RU
(095) 092-22-34

Як не набрати зайвих кілограмів в Америці

Сьогодні про те, як наш студент зі Львова розпочав своє літо в США за програмою Work and Travel USA 2017. Він розказує, як харчується в Америці, щоб разом із купою вражень не привезти додому кілька зайвих кілограмів.

Ось і почалось моє мегакруте літо з Work and Travel USA 2017! Довго готувався до поїздки, багато планував, обдумував, що із собою брати. Потім справу трохи спростила менеджер, яка на передпольотній зустрічі дала поради щодо того, як пакувати валізу. Довго ржав, коли почув, що варто брати із собою гречку. Типу, що всі там на американських харчах поправляються, а гречка допоможе на перший час, ну й не поправишся. Але, довірившись її досвіду, виділив місце для кількох пакетів крупи. Тим паче в США вже кілька років живе мій друг, і щоки він собі там немалі наїв!:)

Ну, прилетів я в Myrtle Beach, SC. Через декілька днів прилетіла моя гречка, оскільки багаж у Франкфурті лишився :). Ну але нічого, походив два дні у футболках ХХL, які мені авіакомпанія видала разом із вибаченнями за те, що «провтикали» мою валізу. Плюс поселили мене в номер із трьома дівчатами в готелі на березі океану. Правда до роботи, як виявилось, три кілометри топати по жарі. Тому нам порадили байки купити. Працюю я в BI-LO у м’ясному відділі. У принципі, там і продуктами закуповуюсь.

Загалом усе класно, робота не надто складна, уже задумуюсь брати підробіток, але трохи переживаю, чи вистачатиме часу на тренування. Оскільки вдома я активно займався спортом і дотримувався правильного харчування, то тут мій режим кардинально змінився. Насамперед змінився раціон, не сказав би що дуже, та все ж таки підсів на деякі місцеві «ніштяки». Спочатку декілька днів харчувався у фаст-фудах, але потім зрозумів, що у такий спосіб скоро буду виглядати як типовий Гомер Сімпсон. Ну й тепер стараюсь не жерти все підряд, і готувати самостійно. Не раджу лінуватися готувати: так дешевше і знаєш, що в тарілку поклав. Смак продуктів тут, звісно, відрізняється, і є велика спокуса нажертися різних снеків, але з часом усе проходить. Ну а як уже зовсім за українськими харчами сумувати будете, то тут можна знайти магазинчики з нашими продуктами. Я звик дивитися на склад продуктів, тому й тут вибираю найпростішу їжу. Не намагайтесь спробувати все й одразу. Коли замовляєте щось у ресторанах, беріть одну порцію на двох (це більше для дівчат порада), бо порції там великі. Заодно й зекономите.

На брекфест я зазвичай їм вівсянку з бананами та арахісовим маслом. Дуже смачно! Ланч — гречка й тости із сиром (тут мені і гречка знадобилась, хоча міг і не тягнути, її тут купити можна). Або може бути курка з тостами, банани. Дінер — різний завжди, зазвичай щось не дуже корисне. Морозиво, хліб з арахісовим маслом, кава, чай, банани, інколи — салатик з огірків і помідорів, зелень якась.

Ну і стараюсь бігати частіше. Скажу вам, бігати зранку пляжем — крутяк! І на турничках займаюсь. Велосипед теж у плюс, додаткова вправа. А так і на роботі натягаюсь за зміну, тому нівелюю все спортом.

Одним словом, тут круто!!! Робота ненапряжна, з класними чуваками познайомився, океан, пляжі… Усім рекомендую взяти участь у США Work and Travel. Тільки готуйтесь до того, що доведеться згодом купувати одяг на розмір більший :) Або слідкуйте за тим, що їсте.

Щоб бути в курсі останніх подій, підпишись на AnyWay в соціальних мережах FacebookInstagram та Telegram

comments powered by HyperComments